Zestawy upominkowe

Zestawy upominkowe

Zestawy upominkowe to super forma na wyrażenie swoich uczuć czy podziękowań dla bliskiej Ci osoby.

W dzisiejszym świecie pełno jest prezentów czy upominków powstałych w sposób szablonowy. My oferujemy Tobie indywidualne podejście do każdego zlecenia a także własne sugestie czy propozycje.

Produkty regionalne i zestawy upominkowe to obecnie najbardziej poszukiwana kompozycja. Jeżeli dołożymy do tego wspaniałe naturalne miody dostojnie zapakowane to możecie być pewni że osiągniecie pożądany uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Miody tradycyjne oraz miody z owocami to część naszej oferty dlatego w naszych zestawach znajdziecie bardzo często pyłek pszczeli czy prawdziwy HIT – PALSTER MIODU.

Oferujemy Państwu pełną gamę naszych miodów w różnych konfiguracjach z pszczelimi akcesoriami i gadżetami. Połączenie tych pszczelich produktów oraz odpowiednio dobrane opakowanie idealnie nadaje się na prezent dla najbliższej osoby, pracownika czy Szefa 🙂

Proponujemy nasze zestawy w opakowaniach drewnianych jak skrzynki szczebelkowe czy w łubach. Skrzynki drewniane mogą mieć różną podzielność, możemy na życzenie klienta zapakować także inne własne produkty tak aby była różnorodność.

Koszyki łubowe mogą być w formie kwadratu lub komórki pszczelej. Komórka pszczela to mini zestaw trzech miodów w stylowo wykonanej komórce z łuby, która posiada naturalne wykończenie jutowe. Doskonale prezentują się swą formą  torebki upominkowe z juty czy kartonu.

Zaskocz kogoś bliskiego produktem prosto z natury !

Najnowsze zdjęcia zestawów i fajne kompozycje zobaczycie na naszym profilu na FB (3) Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook

Relacje i inne newsy zamieszczamy także na www.krolewskie-miody.pl (@krolewskiemiody) • Zdjęcia i filmy na Instagramie