Galeria – miód, pasieka i nasza firma

Galeria – miód, pasieka i nasza firma

Przedstawiamy kilka ciekawych zdjęć z naszej pasieki takich jak nasz miód, z życia pszczół oraz pokazujemy także jak wygląda sprawdzona pasieka i cała nasza firma od środka.

Przedstawiamy zdjęcia z terenów gdzie wędrujemy za miodami odmianowymi dlatego też nasze fotografie pszczół czy ramek z miodem oraz pracy uli wykonujemy sami w terenie. Znajdziecie w tej zakładce również kilka fotek z naszej pracowni. Posiadamy wyposażenie TOP 1 do wirowania miodu. Rewelacyjne odstojniki oraz silosy zbiorcze na wirowany miód są wykonane ze stali nierdzewnej. Mamy również profesjonalną linie do rozlewu miodu płynnego a także miodów kremowanych czy z dodatkami owoców i ziół. 

Od dłuższego czasu kremujemy miód. Robimy to po to aby uniknąć grubokrystalicznej struktury miodu co jest związane z różnymi dodatkami jakie pszczoły czasami doniosą do swoich uli. Osiągamy dzięki temu zabiegowi to że nasz miodek ma zawsze konsystencję masełka. 

Sprawdzona pasieka zawsze ma w swojej pracowni osuszacz miodu. Taki sprzęt sprawia że przez to w każdym słoiku mamy do 16-17% wody. Jest to  w pełni profesjonalne urządzenie dzięki któremu pozabawiamy nadmiaru wody z miodów późnych tj. nawłoci, gryki czy czasami rzepaku. Zapobiegamy powstawaniu niechcianego procesu fermentacji. W miodach jest on niedopuszczalny jednak występuje często w bardzo tanich miodach oferowanych na targach czy bazarach.

Jako sprawdzona pasieka z Podkarpacia zawsze stawiamy na profesjonalne zapakowanie naszych produktów.  Nasze miody z zawartością wody 16 – 17% mogą być przechowywane przez długi okres czasu bez utraty swoich właściwości. 

Tutaj znajdują się zdjęcia naszych uli. Zapraszamy do obejrzenia!