Zakupy hurtowe

Hurtowa sprzedaż miodów - Królewkie miody

Zakupy hurtowe to jedna z form sprzedaży w naszej pasiece. Często oferujemy sprzedaż nadwyżki naszych miodów w opakowaniach zbiorczych. Są to beczki 200 l a także wiadra 40 kg. Dla przemysłu cukierniczego, piekarniczego czy stołówek i przedszkoli oferujemy miód zapakowany w wiadra po 25 kg.

Jako hurt uważamy także zamówienia zbiorcze klientów indywidualnych dla których mamy równie ciekawą propozycję rabatową.

Jak można dokonać zakupów w hurcie? Odpowiedź jest prosta, należy zebrać chętnych na nasze produkty wśród znajomych rodziny czy kolegów w pracy zrobić zestawienie i przesłać do nas na maila. Dalej postępujemy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Zakupy hurtowe to wysyłki paletowe gdzie miody są zapakowane w zgrzewki i odpowiednio zabezpieczone w transporcie. Zyskują obydwie strony tj. my oszczędzamy na opakowaniach a zamawiający otrzymuje przesyłkę gratis z minimalną ilością materiałów użytych do opakowań, dzięki czemu chronimy środowisko i oszczędzamy na kosztach.

Kolejną zaletą takiej formy zakupów jest minimalizacja kosztów dostaw. Jak wiecie nasze przesyłki kosztują 20 zł za paczkę do 30 kg. W zakupach hurtowych omijamy koszt kuriera gdyż jest on po naszej stronie.

Hurt to paleta za którą także nie bierzemy kaucji ani nie ponosicie kosztów zwrotu.

Zapraszamy zainteresowanych do wysyłania zapytań mailowych. Odpowiadamy na wszystkie maile.

Na naszym profilu na FB możecie nas odnaleźć pod adresem

(3) Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook

www.krolewskie-miody.pl (@krolewskiemiody) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Ciekawe filmy z życia pszczół są na naszym kanale na YT (72) Piotr Blajer – YouTube