Zakupy hurtowe – oferta Pasieki Królewskie Miody

Hurtowa sprzedaż miodów - Królewkie miody

Zakupy hurtowe to jedna z form sprzedaży w naszej pasiece. Często oferujemy sprzedaż nadwyżki naszych miodów w opakowaniach zbiorczych. Są to beczki 200 l a także wiadra 40 kg. Dla przemysłu cukierniczego, piekarniczego czy stołówek i przedszkoli oferujemy miód zapakowany w wiadra po 25 kg. W ofercie hurtowej mamy również ramki hofmanowskie naszego autorstwa dla pszczelarzy.

Jako hurt uważamy także zamówienia zbiorcze klientów indywidualnych, dla których mamy równie ciekawą propozycję rabatową.

Jak można dokonać zakupów w hurcie? Odpowiedź jest prosta, należy zebrać chętnych na nasze produkty wśród znajomych rodziny czy kolegów w pracy zrobić zestawienie i przesłać do nas na maila. Dalej postępujemy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Zakupy hurtowe to wysyłki paletowe, gdzie miody są zapakowane w zgrzewki lub beczki i odpowiednio zabezpieczone w transporcie. Zyskują obydwie strony tj. my oszczędzamy na opakowaniach a zamawiający otrzymuje przesyłkę gratis z minimalną ilością materiałów użytych do opakowań, dzięki czemu chronimy środowisko i oszczędzamy na kosztach.

Kolejną zaletą takiej formy zakupów jest minimalizacja kosztów dostaw. Nasze przesyłki kosztują 20zł za paczkę do 30 kg. W zakupach hurtowych omijamy koszt kuriera, gdyż jest on po naszej stronie.

Hurt to paleta, za którą także nie bierzemy kaucji ani nie ponosicie kosztów zwrotu.

Zapraszamy zainteresowanych do wysyłania zapytań.