Oferta miodów z Podkarpacia – Królewskie Miody

Oferta naturalnych miodów z Podkarpacia - Królewskie Miody

Polecamy Państwa uwadze pełną linię naszych produktów licząc, że na stałe zagoszczą na Waszych stołach i wspólnie będziemy mogli cieszyć się ich doskonałym smakiem. Natura to podstawa naszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gospodarstwa Pasiecznego „Królewskie Miody”. Do zakupów zapraszamy w dziale „sklep”. Jeżeli lubisz tradycyjne, zdrowe i pachnące naturą miody to dobrze trafiłeś. Oferujemy miody odmianowe z Podkarpacia a także naturalne produkty pszczele tj. pyłek, propolis, pierzga. Nasze nowości jak miody z dodatkami owoców liofilizowanych oraz ziół i przypraw to gwarancja smaku i sukces w sprzedaży.

Ciekawą ofertę hurtową posiadamy dla handlowców, sklepów mało i dużo powierzchniowych,. Obsługujemy też warzywniaki, drobny handel oraz tzw. Zakup Hurtowy – osób indywidualnych.  Jesteśmy elastyczni i bardzo konkurencyjni cenowo. Oferujemy dostawy kurierem – paczki do 30 kg oraz wysyłkę paletową do 900 kg.

Podejmiemy współpracę z każdym kto potrzebuje zaoferować drugiej osobie naturalne miody jako GIFT, a także jako wyraz podziękowania czy klasyczny prezent . Zapraszamy do współpracy.

Cennik dla odbiorców hurtowych, sklepów, marketów czy zamówień zbiorczych otrzymacie Państwo po złożeniu zapytania drogą mailową. Zawiera on sposób pakowania tj. zgrzewka czy karton, a także ilość warstw na palecie naturalnych produktów. Możesz zamówić dowolną ilość jednak podajemy w zestawieniu maksymalną całkowitą wagę przesyłki.

Filmy z życia pasieki. Jak wygląda Natura na Podkarpaciu  i inne ciekawostki możecie zobaczyć na naszym kanale na YT (72) Piotr Blajer – YouTube

Najnowsze zdjęcia i fajne porady zobaczycie na naszym profilu na FB (3) Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook

Relacje i inne newsy zamieszczamy na www.krolewskie-miody.pl (@krolewskiemiody) • Zdjęcia i filmy na Instagramie