Świece z wosku pszczelego

Ręcznie robione świecie woskowe - Królewskie Miody

Wyjątkowy design i niezwykłe właściwości – oto cechy, którymi charakteryzują się świece z wosku pszczelego. To w stu procentach naturalny, piękny i oryginalny sposób na udekorowanie wnętrza!

Świece woskowe naturalne

Świece z naturalnego wosku pszczelego powstają jako „produkt uboczny” produkcji miodu przez pszczoły. Tak naprawdę dla pszczelarzy każdy produkt z gniazd tych pracowitych małych owadów jest niezwykle cenny – nie inaczej jest z woskiem pszczelim. Ten złotożółty wosk emanuje delikatnym aromatem miodu, który o każdej porze roku kojarzy się z beztroskimi wakacjami na wsi!

Pomysł na prezent – Świeca z pszczelego wosku

Piękna ozdoba na świecy, jej urokliwy kształt i cudowny aromat, który wydziela podczas palenia – to idealny prezent dla bliskiej osoby! Świece z wosku pszczelego świetnie nadają się na prezent nie tylko dla miłośników świec i aromaterapii, ale także dla każdego, kto chce podarować coś wyjątkowego. Gorąco polecamy świecę w kształcie kłosa.

Świece woskowe pszczele – dobre dla zdrowia

W sklepie internetowym Królewskie Miody znajdziesz również produkty pszczelarskie, w tym specjalne świece z naturalnego wosku. Na uwagę zasługuje nie tylko charakterystyczny wygląd i różnorodność zdobień, ale także doskonała jakość, którą widać podczas palenia knota – jest bezdymny!

Świece z wosku pszczelego stosuje się jako element liturgiczny w kościołach wielu wyznań – właśnie ze względu na swój zapach i szczególne właściwości. To jony ujemne emitowane podczas palenia świecy woskowej doskonale oczyszczają powietrze, w tym cząsteczki dymu papierosowego i inne zanieczyszczenia. Oznacza to, że osoby cierpiące na alergie i astmę będą czuły się komfortowo w pomieszczeniu z zapaloną świecą pszczelą. Wosk pszczeli jest tak cenną substancją, że z pewnością ucieszą się z niej osoby ceniące prozdrowotne właściwości miodu i innych produktów pszczelich. To produkt, który zdecydowanie wart jest wypróbowania – dla własnego dobra i niepowtarzalnego wystroju wnętrza!