Naturalne świece woskowe

Ręcznie robione świecie woskowe - Królewskie Miody

Wyjątkowy design i niezwykłe właściwości – oto cechy, którymi charakteryzują się świece z wosku pszczelego. To w stu procentach naturalny, piękny i oryginalny sposób na udekorowanie wnętrza!

Świece z wosku pszczelego – piękno natury

Naturalne świece z wosku pszczelego powstają jako „produkt uboczny” wytwarzania przez pszczoły miodu. Tak naprawdę dla pszczelarzy każdy wytwór pochodzący z ula tych małych, pracowitych owadów jest niezwykle cenny – nie inaczej jest właśnie z woskiem. Ten złotożółty wosk wydziela delikatny zapach miodu, który będzie kojarzył się bez względu na porę roku z beztroskimi wakacjami na wsi!

Świeca z pszczelego wosku – niebanalny pomysł na prezent

Piękny dekor na świecy, jej uroczy kształt i niesamowity zapach, który wydziela paląc się – to brzmi jak idealny prezent dla bliskiej osoby! Świece z wosku pszczelego doskonale nadają się do wręczenia nie tylko osobom lubiącym świeczki i aromaterapię, ale również wszystkim, którym chce się sprezentować coś szczególnego.

Świece woskowe  – dlaczego warto je mieć?

W sklepie internetowym pasieki Królewskie Miody można znaleźć także pszczele wyroby, w tym między innymi specjalne świece produkowane z naturalnego wosku. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ich szczególny wygląd i różnorodność motywów ozdobnych, ale również na doskonałą jakość, która uwidacznia się w trakcie wypalania knota – odbywa się to bezdymowo!

Woskowe świece pszczele wykorzystywane są jako element liturgiczny w kościołach wielu wyznań – właśnie z uwagi na ich szczególny zapach i właściwości. Jakie? Jony ujemne wydzielane podczas spalania świecy woskowej doskonale oczyszczają powietrze, między innymi z cząstek dymu tytoniowego i innych zanieczyszczeń. To sprawia, że w pomieszczeniach, w których palą się świece pszczele świetnie będą czuć się alergicy i astmatycy. Wosk pszczeli to bardzo cenna substancja, którą z pewnością pokochają osoby doceniające właściwości prozdrowotne miodu oraz innych produktów pszczelich. To wyrób, który naprawdę warto przetestować – dla własnego lepszego samopoczucia i uzyskania niepowtarzalnego wystroju swojego wnętrza!