Miody z ziołami i przyprawami – Oferta Królewskie Miody

Miody z ziołami i przyprawami – Oferta Królewskie Miody

Połączyliśmy naturalny miód wielokwiatowy nektarowy z ziołami i warzywami. Liofilizowane zioła i lecznicze warzywa to gwarancja pełnowartościowości, smaku i aromatu. Kremowany miód i 3% dodatek różnych naturalnych produktów to mega mix zdrowotny. Szczególnie polecamy miód z miętą. Medycyna naturalna jest coraz modniejsza a lecznicze zioła i inne liofilizowane produkty śmiało zadbają o naszą kondycję zdrowotną i psychiczną. Dzięki różnym roślinom, które dodaliśmy do miodu każdy może znaleźć swój ulubiony produkt. Czosnek i imbir to również interesujące dodatki do miodu.

Miód z imbirem – idealny na przeziębienie

W naszej ofercie posiadamy rewelacyjny miód z imbirem. To świetna propozycja zdrowego dodatku do herbaty, który pomoże w walce z przeziębieniem. Miodki można zakupić w formie zestawu upominkowego lub pojedynczo.

Zdrowy miód pokrzywowy

Miód z pokrzywą idealnie nadaje się na kanapki. Liście pokrzywy podczas liofilizacji zachowują swoje właściwości organoleptyczne tj. zapach, smak i smak oraz nie tracą swoich właściwości zdrowotnych. Nasze produkty są kremowe i mają piękny ciemnozielony kolor. Po otwarciu słoika można powąchać i cieszyć się zapachem i smakiem soczystej pokrzywą i miodu.