Firma Królewskie Miody Piotr Blajer

Pasja to mało powiedziane 🙂 

Moja przygoda z pszczołami rozpoczęła się dawno temu, bo w 1986 roku. Jako dziesięciolatek dostałem pod  opiekę od swojego ojca trzy rodziny pszczele. Jak powstała marka Królewskie Miody i sprawdzona pasieka? 

   Pszczoły  interesowały mnie od zawsze. Byłem pod wrażeniem ich pracowitości i odpowiedzialności za swoje wykonywane zadania. Wiadomo bowiem,  że w ulu znajduje się około 60 000 pszczół i każda z nich wie jaką pełni rolę.

 Obserwując życie tych owadów, my ludzie powinniśmy brać z nich przykład i przenosić pewne wzorce do swojego życia zawodowego, a zapewne odnosili byśmy w tej dziedzinie większe sukcesy.

   Praca przy pszczołach bardzo mnie zafascynowała, a w dodatku przynosiła dość znaczne dochody, w związku z tym sukcesywnie co roku powiększałem swoją pasiekę. Początkowo pozyskiwałem  trzy odmiany miodu: wielokwiatowy, rzepakowy oraz spadziowy.

     Po ukończeniu studiów w 2001 roku, ciężko było znaleźć na rynku pracę w moim zawodzie. Dlatego podjąłem decyzję, że zostanę pszczelarzem zawodowym. Powiększałem pasiekę, rozbudowałem zaplecze do wirowania, konfekcjonowania i przechowywania miodu, oraz modernizowałem w celu zmniejszenia nakładów pracy ludzkiej

     Swoją pasją do pszczół “zaraziłem” żonę Martę, która wspólnie ze mną prowadzi nasze gospodarstwo..

   

 Na chwilę obecną pasieka liczy 750 produkcyjnych rodzin pszczelich. Pasieka prowadzona jest w systemie wędrownym, to znaczy, że pszczoły przewożone są na  pożytki w celu pozyskiwania różnych odmian miodu. Ze względu na rozwijające się i powiększające swoje obszary rolnictwo, a co za tym idzie zmniejszające się pożytki dla pszczół jestem zmuszony przewozić je na znaczne odległości nawet do 200 kilometrów.

     W naszym gospodarstwie pozyskujemy miody od wczesnych rzepakowych poprzez akacjowy, wielokwiatowy, lipowy, faceliowy, gryczany, spadziowy, po późne z nawłoci czy wrzosu. Pozyskujemy również pyłek oraz cenną w substancje odżywcze pierzgę. W tym roku zaproponowaliśmy dla naszych klientów nowy produkt, a mianowicie miód wielokwiatowy z owocami liofilizowanymi. Smakuje i prezentuje się wyśmienicie.

   Moja historia pokazuje, że pasję można łączyć z pracą i co w konsekwencji daje wspaniałe rezultaty  – Sprawdzona Pasieka to My

🙂

   

   

Czy poszukujesz solidnego producenta
i dostawcy miodu?

Próbowałeś kiedykolwiek Pysznego Miodu? A może dopiero zamierzasz znaleźć coś naturalnego i super smacznego? Posiadasz pewną wiedzę o miodzie, ale nie ufasz firmom handlującym miodem?

Jedyne, czego potrzebujesz
to najlepszy naturalny miód i sprawdzona pasieka!

Królewskie Miody, to nowoczesne Gospodarstwo Pasieczne, zajmujące się produkcją, konfekcjonowaniem i sprzedażą MIODU I PRODUKTÓW PSZCZELICH.

Jesteśmy pierwszym Gospodarstwem Pasiecznym w Polsce, które postanowiło wyspecjalizować się w pełnej obsłudze Klienta internauty:
– atrakcyjne ceny,
– sprzedaż wysyłkowa,
– łatwa forma płatności,
– liczne porady praktyczne,
– 100 % gwarancji na zakupiony towar,
to tylko nieliczne z naszych atutów!

Oferujemy miody, których pozyskiwanie oparte jest na doświadczeniu i tradycji.
Jako sprzedawcy dbamy o pełne zadowolenie naszych Partnerów i Klientów indywidualnych, dzięki czemu rozwijamy się dynamicznie, a nasze obroty w ciągu roku zwielokrotniły się.
Postanowiliśmy, że będziemy dostarczać naszym Klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty pszczele, pozyskiwane z dziewiczych zakątków Kraju. Skupiamy się na pozyskaniu miodów z terenów bez przemysłu i intensywnej gospodarki rolnej, z gospodarstw ekologicznych, terenów przygranicznych i przedwojennych przysiółków.

Chcemy aby nasze Miody zapewniały doznania smakowe i zapachowe każdemu, kto tylko ich skosztuje.

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego dostarczony miód posiada zawsze firmową etykietę z pełnymi danym adresowymi, datą minimalnej trwałości, numerem weterynaryjnym, wagą netto i miejscem pozyskania. Opakowania 250 g 375 g, 400 g i 1.25 kg posiadają informację o miodzie i produktach pszczelich napisaną w przyjazny sposób tak, aby ułatwiała prawidłowe spożywanie produktów pszczelich.

Do tej pory produkowaliśmy miód który trafiał w 70% do odbiorców hurtowych. Stworzenie sklepu internetowego dało naszym Klientom indywidualnym doskonały produkt, poczucie bezpieczeństwa, gwarancję ciągłej dostawy i profesjonalnej obsługi. Naszym Partnerom handlowym dostarczamy towar na czas, w odpowiednich ilościach i gramaturach a elastyczne terminy płatności oraz udzielane rabaty budzą zaufanie i podstawy do długotrwałej współpracy.

Obsługujemy zamówienia od 250g do 10 000 kg.

NASZE MIODY ZASPOKAJAJĄ MARZENIA I PRAGNIENIA LUDZI

Miody i produkty pszczele najwyższej jakości

Co wyróżnia nas na polskim rynku i dlaczego to jest takie ważne dla Ciebie?
– proponujemy najwyższej jakości miody i produkty pszczele,
– niezwykle profesjonalnie obsługujemy Klientów,
– zapewniamy ekspresową i bezpieczną wysyłkę zamówionego towaru,
– dajemy 100% gwarancji jakości naszych produktów

BĄDŹ NOWOCZESNY I KUPUJ TRADYCYJNE PRODUKTY!

Wierzymy, że lubisz kupić dobry produkt, aby czuć się bezpiecznie i zdrowo. Wierzymy, że ważna dla Ciebie jest profesjonalna obsługa i ekspresowa dostawa.

Chcesz, aby zakupiony u nas miód był źródłem niezapomnianych przeżyć?.
Chcesz otrzymać miód z dostawą do domu?

KUP TERAZ W NASZYM SKLEPIE A MY ZADBAMY O CAŁĄ RESZTĘ!

Odpowiadamy na każdy list, telefon i rozpatrujemy każdą propozycję współpracy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ciekawostki z życia pasieki możecie zobaczyć na naszym kanale na YT (72) Piotr Blajer – YouTube

Najnowsze zdjęcia i fajne porady zobaczycie na naszym profilu na FB (3) Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook

Relacje i inne newsy zamieszczamy na www.krolewskie-miody.pl (@krolewskiemiody) • Zdjęcia i filmy na Instagramie