Firma Królewskie Miody Piotr Blajer

O firmie – Królewskie Miody

Nazywam się Piotr Blajer, a moja przygoda z pszczołami rozpoczęła się dawno temu, bo w 1986 roku. Jako dziesięciolatek dostałem pod opiekę od swojego ojca trzy rodziny pszczele. Jak powstała marka Królewskie Miody i sprawdzona pasieka? 

Pszczoły interesowały mnie od zawsze. Byłem pod wrażeniem ich pracowitości i odpowiedzialności za swoje wykonywane zadania. Wiadomo bowiem, że w ulu znajduje się około 60 000 pszczół i każda z nich wie jaką pełni rolę.

Obserwując życie tych owadów, my ludzie powinniśmy brać z nich przykład i przenosić pewne wzorce do swojego życia zawodowego, a zapewne odnosili byśmy w tej dziedzinie większe sukcesy.

 Praca przy pszczołach bardzo mnie zafascynowała, a w dodatku przynosiła dość znaczne dochody, w związku z tym sukcesywnie co roku powiększałem swoją pasiekę. Początkowo pozyskiwałem trzy odmiany miodu: wielokwiatowy, rzepakowy oraz miód spadziowy.

Po ukończeniu studiów w 2001 roku, ciężko było znaleźć na rynku pracę w moim zawodzie. Dlatego podjąłem decyzję, że zostanę pszczelarzem zawodowym. Powiększałem pasiekę, rozbudowałem zaplecze do wirowania, konfekcjonowania i przechowywania miodu, oraz modernizowałem w celu zmniejszenia nakładów pracy ludzkiej.

Pasja współdzielona z bliskimi

Swoją pasją do pszczół “zaraziłem” żonę Martę, która wspólnie ze mną prowadzi nasze gospodarstwo. Na chwilę obecną pasieka liczy 750 produkcyjnych rodzin pszczelich. Pasieka prowadzona jest w systemie wędrownym, to znaczy, że pszczoły przewożone są na pożytki w celu pozyskiwania różnych odmian miodu. Ze względu na rozwijające się i powiększające swoje obszary rolnictwo, a co za tym idzie zmniejszające się pożytki dla pszczół jestem zmuszony przewozić je na znaczne odległości nawet do 200 kilometrów.

Różnorodność oferty miodów

W naszym gospodarstwie pozyskujemy miody od wczesnych rzepakowych poprzez akacjowy, wielokwiatowy, lipowy, faceliowy, gryczany, spadziowy, po późne z nawłoci czy wrzosu. Pozyskujemy również pyłek oraz cenną w substancje odżywcze pierzgę. W tym roku zaproponowaliśmy dla naszych klientów nowy produkt, a mianowicie miód wielokwiatowy z owocami liofilizowanymi. Smakuje i prezentuje się wyśmienicie.

Czy poszukujesz solidnego producenta i dostawcy miodu?

Próbowałeś kiedykolwiek Pysznego Miodu? A może dopiero zamierzasz znaleźć coś naturalnego i super smacznego? Posiadasz pewną wiedzę o miodzie, ale nie ufasz firmom handlującym miodem?

Jedyne, czego potrzebujesz to najlepszy naturalny miód i sprawdzona pasieka!

Królewskie Miody, to nowoczesna i sprawdzona pasieka, zajmujące się produkcją, konfekcjonowaniem i sprzedażą MIODU I PRODUKTÓW PSZCZELICH.

Jesteśmy pierwszym Gospodarstwem Pasiecznym w Polsce, które postanowiło wyspecjalizować się w pełnej obsłudze Klienta internauty:
– atrakcyjne ceny,
– sprzedaż wysyłkowa,
– łatwa forma płatności,
– liczne porady praktyczne,
– 100 % gwarancji na zakupiony towar,
to tylko nieliczne z naszych atutów!

Oferujemy miody, których pozyskiwanie oparte jest na doświadczeniu i tradycji.
Jako sprzedawcy dbamy o pełne zadowolenie naszych Partnerów i Klientów indywidualnych, dzięki czemu rozwijamy się dynamicznie, a nasze obroty w ciągu roku zwielokrotniły się.
Postanowiliśmy, że będziemy dostarczać naszym Klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty pszczele, pozyskiwane z dziewiczych zakątków Kraju. Skupiamy się na pozyskaniu miodów z terenów bez przemysłu i intensywnej gospodarki rolnej, z gospodarstw ekologicznych, terenów przygranicznych i przedwojennych przysiółków.


Chcemy aby nasze Miody zapewniały doznania smakowe i zapachowe każdemu, kto tylko ich skosztuje.

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego dostarczony miód posiada zawsze firmową etykietę z pełnymi danym adresowymi, datą minimalnej trwałości, numerem weterynaryjnym, wagą netto i miejscem pozyskania. Opakowania 250 g 375 g, 400 g i 1.25 kg posiadają informację o miodzie i produktach pszczelich napisaną w przyjazny sposób tak, aby ułatwiała prawidłowe spożywanie produktów pszczelich.

Do tej pory produkowaliśmy miód który trafiał w 70% do odbiorców hurtowych. Stworzenie sklepu internetowego dało naszym Klientom indywidualnym doskonały produkt, poczucie bezpieczeństwa, gwarancję ciągłej dostawy i profesjonalnej obsługi. Naszym Partnerom handlowym dostarczamy towar na czas, w odpowiednich ilościach i gramaturach a elastyczne terminy płatności oraz udzielane rabaty budzą zaufanie i podstawy do długotrwałej współpracy.

Obsługujemy zamówienia od 250g do 10 000 kg.

Miody i produkty pszczele najwyższej jakości

Dlaczego warto kupować u nas? Co nas wyróżnia?

– proponujemy najwyższej jakości miody i produkty pszczele,
– niezwykle profesjonalnie obsługujemy Klientów,
– zapewniamy ekspresową i bezpieczną wysyłkę zamówionego towaru,
– dajemy 100% gwarancji jakości naszych produktów.

BĄDŹ NOWOCZESNY I KUPUJ TRADYCYJNE PRODUKTY!

Wierzymy, że lubisz kupić dobry produkt, aby czuć się bezpiecznie i zdrowo. Wierzymy, że ważna dla Ciebie jest profesjonalna obsługa i ekspresowa dostawa.
Chcesz otrzymać miód z dostawą do domu?

KUP TERAZ W NASZYM SKLEPIE A MY ZADBAMY O CAŁĄ RESZTĘ.

Odpowiadamy na każdy list, telefon i rozpatrujemy każdą propozycję współpracy.

Staszezk Kzezsats
Staszezk Kzezsats
2023-01-10
poleca
Wspaniałe zestawy prezentowe. Miła obsługa i szybka dostawa. Na pomysł zakupu takiego zestawu wpadłem przypadkiem jak szukałem czegoś co będzie pochodzić z moich dawnych rodzinnych stron 🙂 na prezent. Świetnie zapakowane - wygląda super. Na pewno jeszcze coś tu zamówię.
Julia Kośminek
Julia Kośminek
2022-10-04
poleca
Pyszne miodki najwyższej jakości.Gdy ich kosztujesz uśmiech na twej twarzy gości 😍
Agnieszka Kastelik
Agnieszka Kastelik
2021-11-30
poleca
miody pyszne juz nie mowie jak pięknie zapakowane 😘 bardzo mili właściciele kontakt i wysylka naprawdę super 😍 dziękuje napewno tutaj jeszcze wrócę jak tylko skończy się nam pyszny miodzik
Kasia Kamińska
Kasia Kamińska
2021-11-14
poleca
Bardzo dziękuje za błyskawiczną realizacje mojego zamówienia. Przesyłka dotarła kilka dni temu do mnie dotarła. Z pewnością do Państwa jeszcze powrócę z kolejnym zamówieniem <3
Kama Kama
Kama Kama
2021-11-14
poleca
poraz kolejny jestem zadowolona z zamowienia. Miodek ślicznie zapakowany, przepyszny i pomocny w chorobach. polecam
Joanna Matuszewska
Joanna Matuszewska
2021-11-14
poleca
Polecam gorąco 😍 Pyszne miody, niskie ceny, wysyłka szybka i starannie zapakowana.
Milena Mielec
Milena Mielec
2021-11-14
poleca
polecam serdecznie. miody pyszne super zapakowane. mila obsluga
Agata Popiel
Agata Popiel
2021-11-14
poleca
Bardzo dobre miody zamawiam każdego roku i jestem zadowolona. Fajne podejście do klienta szybka wysyłka polecam
Róża Kuchar
Róża Kuchar
2021-11-14
poleca
Profesjonalne podejście do klienta. Fantastyczna, sympatyczna obsługa. Jakość produktu i usługi na najwyższym poziomie.
Liliana Kotysz
Liliana Kotysz
2021-11-14
poleca
Wszystko OK. Zaczynając od profesjonalnego pomiaru oraz pomocy przy doborze produktu.