Zestawy prezentowe z miodem – pomysł na trafiony upominek

Zestawy prezentowe z miodem – pomysł na trafiony upominek

Zestawy upominkowe to forma wyrażania podziękowania za wysiłek, ciężką pracę czy wyrażania swoich pozytywnych emocji.

Okres Gwiazdki, choinki czy Świąt Bożego Narodzenia to najlepsza forma na przekazanie małych prezentów w ramach pozytywnych reakcji między ludzkich.

Warto pamiętać, że podarunek czy mały upominek powinien być naturalny. Jeżeli jest w pełni zdrowy i ekologiczny to radość jest jeszcze większa dla każdej ze stron.

Zestawy miodów na prezent – stylowe upominki na zimę

Okres jesienno-zimowy wielu osobom kojarzy się z krótszymi dniami i gorszą aurą. Niesie to za sobą konieczność wzmacniania organizmu witaminami i mikroelementami. Dodatek łyżeczki miodu do rozgrzewającej herbaty nie tylko osłodzi ten napój, ale również wzmocni jego działanie. Wybierając najlepsze gatunkowo miody z Królewskiej Pasieki, w formie zestawu prezentowego, możesz skutecznie zainspirować obdarowaną osobę. Do tego w piękny sposób wykorzystasz tę porę roku, aby delektować się tym, co pyszne i zdrowe! Celebrowanie zimy warto zainicjować, wręczając bliskiej osobie zestaw miodów w skrzynce. Miody tradycyjne oraz miody z owocami to część naszej oferty dlatego w naszych zestawach znajdziecie bardzo często pyłek pszczeli czy prawdziwy hit – plaster miodu. Połączenie tych pszczelich produktów oraz odpowiednio dobrane opakowanie to prezent, który zawsze jest mile widziany!

Miód na prezent – słodkości w efektownym opakowaniu

Zestaw miodów na prezent to upominek, który nie budzi kontrowersji, bez względu na to, komu go podarujesz. Idealnie nadaje się do wręczenia osobom starszym lub tym, których preferencji nie znasz. Eleganckie opakowanie – drewniana skrzynka lub łuba w kształcie plastra miodu, to jednocześnie sposób na to, aby nie musieć zastanawiać się nad kupnem pasującego do prezentu pudełka lub torebki.

Skrzynki drewniane mogą mieć różną podzielność, możemy na życzenie klienta zapakować także inne własne produkty tak, aby była różnorodność. Koszyki łubowe mogą być w formie kwadratu lub komórki pszczelej. Komórka pszczela to mini zestaw trzech miodów w stylowo wykonanej komórce z łuby, która posiada naturalne wykończenie jutowe. Doskonale prezentują się swą formą  torebki upominkowe z juty czy kartonu.

Zestaw upominkowy z miodem na każdą okazję

Przygotowywanie prezentów świątecznych, urodzinowych czy drobnych upominków z okazji odwiedzin u bliskiej osoby może sprawiać kłopoty. Szczególnie gdy nie ma się pewności co do upodobań obdarowywanych osób. Piękna drewniana skrzynka, łuba lub jutowa torebka na prezent w przyszłości mogą zostać wykorzystane w inny sposób, a zawartość – skonsumowana ze smakiem jako dodatek do słodkich deserów czy gorących napojów. Tym samym kupując zestawy miodów w prezencie, masz gwarancję, że Twój prezent będzie naprawdę trafiony i sprawi obdarowywanej osobie przyjemność.

Dajemy Ci możliwość wyboru spośród różnych gatunków miodów z dodatkami lub bez nich, pozyskiwanych z oryginalnej pasieki prowadzonej w systemie wędrownym, korzystnie wpływającym na kształt ekosystemu. Królewskie Miody mogą stać się smakowitym elementem celebracji długich zimowych wieczorów przy książce i kubku rozgrzewającej herbaty, do czego serdecznie zachęcamy!

Aby zobaczyć nasze wcześniejsze realizacje, odwiedź na nasz profil na FB i Instagramie. Zapraszamy!

Zaskocz kogoś bliskiego produktem prosto z natury! Skomponujemy na zamówienie dla Ciebie indywidualny zestaw.