Zakupy grupowe w sklepie Królewskie Miody

Zakupy grupowe w sklepie Królewskie Miody

Szanowni Państwo!

Warto łączyć siły i ciąć koszty. Warto kupować bezpośrednio u producenta w atrakcyjnych cenach. Proponujemy atrakcyjną formę zakupów. Nie potrzeba giełd ogrodniczych, bazarów targów czy innego rodzaju form sprzedaży. My trafiamy bezpośrednio do każdego klienta. Zmniejszamy łańcuch pośredników dzięki czemu Ty szanowny kliencie dostajesz produkt w super cenie i bez wychodzenia z domu. Dla nas to zmniejszanie kosztów związanych z pośrednikami, dlatego:

Mając na uwadze wysokie koszty związane z wysyłką pojedynczych słoików z miodem jak również na wysokie koszty związane z odpowiednim przygotowaniem paczek do wysyłki postanowiliśmy zaproponować ZAKUP ZBIOROWY!

Zakupy grupowe miodu 

Jeżeli chcielibyście otrzymać nasze miody z 10% rabatem i bez kosztów wysyłki proponujemy w gronie pracowników, znajomych, kolegów, sąsiadów zebrać zamówienia na miód przesłać zapytanie na maila: krolewskie.miody@op.pl

Jeżeli zamówienie będzie powyżej 200 szt słoików 1.25 kg otrzymacie państwo wysyłkę paletową GRATIS i rabat 10%!

Pracujesz w dużej firmie, masz wspaniałych znajomych zostań liderem, zbierz zapotrzebowanie na miód, pyłek, pierzgę, miody z dodatkami. Wyślij nam na maila info na pewno wyjdziemy z atrakcyjną propozycją cenową. 

Dzięki współpracy otrzymacie pyszne miody w ofercie hurtowej, natomiast z naszej strony spadną koszty związane z wysyłką i wzrośnie sprzedaż bezpośrednia, pozbądźmy się pośredników i dbajmy o własne portfele. Nasze pszczoły robią najlepszy miód. My go tylko konfekcjonujemy, pakujemy i wysyłamy w każde miejsce na terenie RP.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, zamówienia, zapytania czy formy współpracy. Wspólnie osiągniemy więcej!

Zapraszam do współpracy

Marta i Piotr Blajer