Słodka przekąska dla łasuchów

Słodka przekąska dla łasuchów

Słodka przekąska to szeroko rozumiane pojęcie dla każdego łasucha. Może to być pyszna czekolada, dla innych torebka cukierków lub żelek, a jeszcze bardziej wyrafinowane gusta będą przepadały za lodami lub deserami. Każdy ma swój ulubiony kawałek słodyczy. Wszyscy wiemy, że naturalna słodycz od pszczółek to miód. Konsumujemy nasz miodek w różnych sposób. Raz na kanapce z kakao, drugim razem jako dodatek do herbaty. Ktoś powie , że miód najlepszy jest na przeziębienie ! Tak to prawda wszyscy mają rację jednak takie klasyczne przykłady spożywania miodu nie zaspokoją potrzeb najbardziej wymagających koneserów słodkich przekąsek.

Miód do kawy to też fajna kompozycja.

Wiem że pisząc ten akapit narażę się sporej grupie koneserów „małej czarnej” jednak każdy z nas ma swój sposób na chwilę zapomnienia. Kawa czarna klasyczna w naszej firmie zawsze jest pita ze szczególnymi ceremoniałami. Gatunek, sposób parzenia czy godzina degustacji zawsze jest dopieszczona z najwyższymi honorami. Jednak oprócz samej kawy zawsze drugim towarzyszem naszego chwilowego zapomnienia jest Miód. Kawa słodzona miodem akacjowym to swoisty styl bycia. My go uwielbiamy gdyż miód nadaje niepowtarzalny smak oraz charakter.

Słodka przekąska do herbaty lub kawy

W dobie gdy każdy z nas dba o jakość naszego życia, zdrowie które jest najważniejsze i najcenniejsze należy dokładnie patrzeć na to co jemy. Często wcześniej cukierek czy tabliczka czekolady to był standard. Dziś gdy spojrzymy wstecz wiemy, że można było zstąpić to czymś naturalnym. Od pewnego czasu gdy wprowadziliśmy linię miodów z owocami zwiększyły się nam i naszym klientom możliwości tworzenia słodkich przekąsek. Miody z owocami to doskonała alternatywa dla przemysłowych słodyczy. My smarujemy miodami owocowymi herbatniki. Czy próbowałeś takiego połączenia? Czy myślałeś myślałaś nad taką naturalną alternatywą dla przemysłowych słodyczy? Uwierzcie nam to jest pyszne 🙂

To jest naturalne!!!

To jest fantastyczne do kawy czy herbaty, to jest idealne na chwileczkę zapomnienia.

Życzymy udanych fantazji z naszymi miodami przy wypoczynku, degustacji ulubionego napitku 🙂

Marta i Piotr Blajer