Miód na prezent – słodkie podziękowanie za cały rok

Miód na prezent – słodkie podziękowanie za cały rok

Upominek zawsze wywołuje uśmiech i zaskoczenie u osoby obdarowanej. Pozytywna energia jaką zawiera nasz zestaw upominkowy zawsze wpływa motywująco na naszych najbliższych. Dodaje im wiary w siebie, chęci do dalszych wyzwań czy siły do przeciwstawienia się różnym trudnością życiowym.

Miody z naszej pasieki to idealny pomysł na udany prezent czy upominek dla każdego.

Proponujemy połączenie w prezencie miodów tradycyjnych z nowoczesnymi miodami owocowym i dlatego też taki zestaw nadaje się idealnie pod choinkę. Dowolna kombinacja miodów pozwala nam stworzyć prezent doskonale dobrany pod każdego klienta.

Jeżeli szukasz naturalnych produktów to nasza pasieka Królewskie Miody jest idealnym miejscem dla Ciebie do zakupów. Mamy dla każdego pełną gamę miodów odmianowych i produktów pszczelich, które idealnie się nadają na taki upominek..

Dbamy o różnorodność wśród naszych produktów, a także o to aby były zawsze świeże i pochodziły z najczystszych zakątków pięknego Podkarpacia dlatego też taki zestaw jest modny i bardzo na czasie.

Ważnym i bardzo cenionym naszym atutem jest sposób zapakowania oraz kreatywnego tworzenia upominków.

Posiadamy szeroką gamę opakowań prezentowych od ekologicznych torebek prezentowych poprzez opakowania z naturalnej łuby, aż do ekskluzywnych skrzynek drewnianych. Dla bardzo wymagających klientów biznesowych przy zamówieniach hurtowych wykonujemy zestawy spersonalizowane, które mogą mieć własne nadruki czy grawerowanie logotypów.

Gdzie możesz zobaczyć nasze upominki? Na naszych social media i w sklepie Królewskie Miody.