Plaster miodu – Królewskie Miody

Plaster miodu – Królewskie Miody

Plaster miodu to jakbyście chcieli wiedzieć zupełna nowość na rynku miodu. Naturalny woskowy plaster zbudowany jest od podstaw przez pszczoły, a także jego zawartość czyli miód to jest to co można znaleźć w magicznym pudełku.

Coraz większa świadomość konsumencka, dbanie o zdrowe odżywianie, produkty zgodne z naturą a także obserwowanie pracy naszych pszczółek zmotywowało nas do wprowadzenia plastra miodu do sprzedaży.

Dlaczego plaster miodu jest najlepszy?

Pudełko z miodem jest to powrót do natury. Wyjadanie miodku z plastra tak jak robili to nasi przodkowie, a także zwierzęta staje się to coraz powszechniejszą metodą zdrowego odżywiania. Skoro niedźwiedzie uwielbiają taki rarytas to dlaczego nam miałby on nie smakować? Odpowiedź jest prosta! Taki miodek to samo zdrowie. Taki wosk to najlepsza ochrona dziąseł i gardła.

Jakie właściwości ma plaster?

Połączenie naturalnego wosku i pszczelego daru to już brzmi zdrowo. Jednak gdy zaczniemy to wszystko przeżuwać to sprawimy, że nasze dziąsła będą czuły się lepiej. Wosk pszczeli oczyści je ze złych osadów, natomiast zdrowy miodek będzie łagodził ich podrażnienia. Taki stan sprawia że dziąsła oraz krtań są chronione w sposób naturalny. Grzyby i inne patogeny są zahamowane w rozwoju poprzez propolis. Często jest on na dekielkach zasklepu woskowego.

Zapraszamy do naszego sklepu z miodem. Znajdziecie tu pełną naszą ofertę oraz wszystkie szczegóły związane z zakupem i wysyłką.