Miody owocowe i inne nowości w sklepie

Miody owocowe i inne nowości w sklepie

Miody z dodatkami owoców jak miód malina czy z agrestem, porzeczką a także ziół i przypraw. To nowa gama produktów na terenie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Wprowadzamy nowości gdyż spora grupa naszych klientów poszukuje połączenie zdrowych owoców z pysznym naszym miodem.

Rodzaje miodów z owocami

W naszym sklepie znajdą państwo aż siedem nowych produktów. Są nimi miody z dodatkami krajowych owoców liofilizowanych – miód malina, a także miody z dodatkami ziół liofilizowanych i cytrusów.

Miody z dodatkami owoców liofilizowanych:

Miody i owoce tropikalne

Miody z dodatkami ziół liofilizowanych:

O naszych miodach:

Miód wielokwiatowy nektarowy z  miętą, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi mięty liofilizowanej (3%).

Miodek wielokwiatowy nektarowy z  pokrzywą, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi pokrzywy liofilizowanej (3%).

Kolejny z listy to Miód wielokwiatowy nektarowy z agrestem, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami agrestu  liofilizowanego (3%). 

Miód wielokwiatowy nektarowy z czarną porzeczką, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami czarnej porzeczki liofilizowanej (3%).

Miodek wielokwiatowy nektarowy z jagodą, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami jagody liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z żurawiną , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami żurawiny  liofilizowanej (3%).

Miody wielokwiatowe z maliną, to popularny w górskich klimatach produkty znane jako miód malina czyli połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami maliny liofilizowanej (3%). 

Jak jeść miód z owocami liofilizowanymi?

Jest kilka prostych sposobów – jako numer 1 to można delektować się nim prosto ze słoika. Zamiast dżemu świetnie smakuje na pieczywie na wafelku na naleśnikach, a także jako dodatek do deserów, lodów czy musli. Kolejnym sposobem może być jako dodatek do ciepłej (niewrzącej)  herbaty dzięki czemu uzyskamy herbatę owocową.

Naleśniki z miodem z liofilizowanymi malinami
Naleśniki z miodem owocowym