Miód malina, owocowe i inne nowości w naszym sklepie

Miód malina, owocowe i inne nowości w naszym sklepie

Miody z dodatkami owoców jak miód malina czy z agrestem, porzeczką a także ziół i przypraw. To nowa gama produktów na terenie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Wprowadzamy nowości gdyż spora grupa naszych klientów poszukuje połączenie zdrowych owoców z pysznym naszym miodem.

Rodzaje miodów z owocami

W naszym sklepie znajdą państwo aż siedem nowych produktów. Są nimi miody z dodatkami krajowych owoców liofilizowanych – miód malina, a także miody z dodatkami ziół liofilizowanych i cytrusów.

Miody z dodatkami owoców liofilizowanych:

Miody i owoce tropikalne

  • Miód wielokwiatowy nektarowy z jagodą acai
  • Miodek wielokwiatowy z pomarańczą

Miody z dodatkami ziół liofilizowanych:

O naszych miodach:

Miód wielokwiatowy nektarowy z  miętą , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi mięty liofilizowanej (3%).

Miodek wielokwiatowy nektarowy z  pokrzywą , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi pokrzywy liofilizowanej (3%).

Kolejny z listy to Miód wielokwiatowy nektarowy z agrestem, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami agrestu  liofilizowanego (3%). 

Miód wielokwiatowy nektarowy z czarną porzeczką, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami czarnej porzeczki liofilizowanej (3%).

Miodek wielokwiatowy nektarowy z jagodą, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami jagody liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z żurawiną , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami żurawiny  liofilizowanej (3%).

Miody wielokwiatowe z maliną, to popularny w górskich klimatach produkty znane jako miód malina czyli połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami maliny liofilizowanej (3%). 

Na jakie sposoby można spożywać miód z dodatkami liofilizowanymi?

Jest kilka prostych sposobów jako nr jeden to można delektować się nim prosto ze słoika. Zamiast dżemu świetnie smakuje na pieczywie na wafelku na naleśnikach, a także jako dodatek do deserów, lodów czy musli. Kolejnym sposobem może być jako dodatek do ciepłej (niewrzącej)  herbaty dzięki czemu uzyskamy herbatę owocową.

Zobacz nas na FB Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook

www.krolewskie-miody.pl (@krolewskiemiody) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Filmy z naszej pasieki zobaczycie również na YT (56) Piotr Blajer – YouTube