Nota prawna

GRANICE ODPOWIEDZIALNOŚCI

KRÓLEWSKIE MIODY dokładają wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie pochodziły z wiarygodnych źródeł, były sprawdzone i rzetelne, przy czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania prezentowanych informacji.

LINKI

Na naszym serwisie znajdować się mogą linki umożliwiające bezpośrednie przejście na inne strony. KRÓLEWSKIE MIODY nie odpowiadają jednak za treści znajdujące się na tych witrynach ani za prowadzoną przez ich redakcje politykę prywatności.

PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości KRÓLEWSKIE MIODY lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).

Dozwolone jest kopiowanie i używanie w celach nie komercyjnych, bez zmian tapet na pulpit zawartych na www.krolewskie-miody.pl. Zabronione jest kopiowanie, publiczne udostępnianie i używanie w celach komercyjnych obrazów, zdjęć zawartych na www.krolewskie-miody.pl lub ich części, poza przypadkami wymienionymi w wyżej wymienionej ustawie.

Korzystanie z treści zawartych na www.krolewskie-miody.pl nie oznacza nabycia do nich jakichkolwiek praw.

Wykorzystanie treści z www.krolewskie-miody.pl w celach nie komercyjnych może być dopuszczone wyłącznie po uprzedniej konsultacji z przedstawicielem firmy.

Wszystkie znaki graficzne (logo) i nazwy handlowe produktów użyte w tym serwisie należą do ich właścicieli.

CENY

Cennik nie jest ofertą wiążącą w myśl prawa handlowego. Ceny mogą ulec zmianie. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w Polskich Złotych (PLN).

PODSUMOWANIE

Korzystanie z serwisu www.krolewskie-miody.pl oznacza akceptację wszystkich wyżej wymienionych zasad.