Świeży Miód Akacjowy ze zbioru 2022

Świeży Miód Akacjowy ze zbioru 2022

Miód akacjowy to nie tylko smakowity dodatek do śniadań, wypieków czy deserów. Jest on również produktem, który charakteryzuje się wieloma cennymi dla zdrowia i urody właściwościami. Dla osób, które cenią sobie ten smakołyk z pewnością będą dodatkowym pretekstem, by zapoznać się z naszą ofertą!

MIÓD AKACJOWY WŁAŚCIWOŚCI

Wysokiej jakości miód akacjowy powstaje jako produkt pracy pszczół pobierających nektar kwitnącej robinii akacjowej – zwanej także fałszywą akacją. Delikatny, ale urzekający zapach akacji staje się częścią produktu finalnego. Łączy jego wyjątkową słodycz z charakterystycznym, lecz bardzo subtelnym posmakiem kwiatów tego drzewa. Jeśli chodzi o właściwości fizyczne tego produktu wyróżniają go na tle innych miodów – ma on jasnożółtą barwę, gdy jest w postaci płynnej. Natomiast gdy krystalizacje ma kolor kremowy. Doskonale nadaje się jako dodatek do kanapek czy tostów na słodko, a także deserów, ciast oraz do słodzenia napojów. Warto jednak pamiętać, aby nie słodzić miodem bardzo gorących herbat. Wysoka temperatura nie wpływa korzystnie na zawartość składników bioaktywnych, które są jego cenną bronią.

CO ZAWIERA MIÓD AKACJOWY Z NASZEJ OFERTY?

Jak wszystkie miody, również i ten składa się w 80% z naturalnych cukrów prostych – fruktozy i sacharozy. W kwestii takiej jak miód akacjowy właściwości lecznicze nie ograniczają się więc jedynie do dostarczania cennych składników. Pomagają ograniczyć spożywanie tych sztucznych, szkodliwych dla zdrowia. Produkt zawiera też wodę, niewielkie ilości białka i dużo witamin, minerałów, kwasów organicznych, śluzów i olejków eterycznych. To właśnie one odpowiadają za wiele wspaniałych korzyści, jakie można odnieść spożywając codziennie niewielkie ilości miodu akacjowego!

Świeży MIÓD AKACJOWY CENA

Choć miód akacjowy należy do produktów o silnym efekcie prozdrowotnym. Z uwagi na jego wysoką kaloryczność należy spożywać go z umiarem. To produkt bardzo korzystnie wpływający na układ pokarmowy. Ochrania on błonę śluzową przewodu pokarmowego, stąd też warto włączać go do diety w przypadku wrzodów lub stanów zapalnych żołądka czy dwunastnicy. Ma również kojące, uspokajające działanie. Świetnie sprawdza się jako dodatek do wieczornej herbaty mającej ułatwić zasypianie, czy jako naturalny suplement diety dla osób wyczerpanych psychicznie i fizycznie. Jeśli chodzi o miód akacjowy cena naszych produktów okazuje się niezwykle korzystna, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego wszystkie właściwości. Zachęcamy do składania zamówień!