Idealny prezent dla gości – Mini Miód

Idealny prezent dla gości – Mini Miód

Czy jest idealny prezent dla gości? Każdy z nas kiedyś otrzymał kiedyś jakiś prezent ale czy byłeś z niego zadowolony?

Jest to super sprawa gdy chcemy komuś bliskiemu wyrazić podziękowanie za gest dobrej woli w naszym kierunku, lub po po prostu powiedzieć – Dziękuję 🙂 Jednak drugą stroną medalu jest to czy nasze podziękowanie będzie stylowe, naturalne i oryginalne, czy może zginie w “wszem obecnej bylejakości” ?

Prezent dla gości, Gift czy upominek?

Każda nazwa ma swoje ukryte wartości finansowe.

Nasz Mini Miód jest jak sama nazwa mówi wersją Mini. Słodkim podziękowaniem bez podtekstów. Kroplą słodkiego nektaru dla każdej życzliwej osoby.

W obecnym świece pełno jest różnego rodzaju prezentów dla gości czy przyjaciół. My oferujemy coś zupełnie naturalnego czyli nasze najlepsze miody w mini opakowaniu 50 g. Różne smaki lipowy, spadziowy czy wielokwiatowy w zgrabnym szklanym słoiku.

Jeżeli umieścicie na wieczku sympatyczną etykietkę czy zwykłe “DZIĘKUJEMY” z małego słoika zrobi się zgrabny i podręczny GIFT Tak obecnie odpowiadamy za przybycie na długo oczekiwaną uroczystość Weselną, komunijną czy konferencję.

Form oraz sposobów jest wiele, jednak liczy się jakość oraz zawartość naszego upominku. Naturalny miód to uniwersalny prezent dla gości. Łączy przyjemne z pożytecznym. Naturalny smak pszczelej pracy i pełną gamę wartości odżywczych i zdrowotnych.

W świece pełnym “płytkich” pomysłów Mini Miód – 50 g jest gadżetem bardzo oryginalnym, łączącym tradycję z nowoczesnością.

Oferujemy miód lipowy, wielokwiatowy czy spadziowy – 100 szt mini miodu 50 g – prezent

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, na które odpowiemy indywidualnie jak również bezpośrednio do zakupów.

Zapraszamy również na nasz FP (1) Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody | Facebook gdzie zobaczycie pełno ciekawych zdjęć i fajnych kreacji.