Nowe produkty w naszym sklepie

Nowe produkty w naszym sklepie

Z dniem 31.03.2021 do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego wprowadzona została nowa linia produktów. Miody z dodatkami.

Rodzaje miodów

W naszym sklepie znajdą państwo aż siedem nowych produktów. Są nimi miody z dodatkami owoców liofilizowanych(5) oraz miody z dodatkami ziół liofilizowanych(2).

Miody z dodatkami owoców liofilizowanych:

Miody z dodatkami ziół liofilizowanych:

O naszych miodach:

Miód wielokwiatowy nektarowy z  miętą , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi mięty liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z  pokrzywą , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z liśćmi pokrzywy liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z agrestem, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami agrestu  liofilizowanego (3%). 

Miód wielokwiatowy nektarowy z czarną porzeczką, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami czarnej porzeczki liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z jagodą, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97%)  z owocami jagody liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z żurawiną , to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami żurawiny  liofilizowanej (3%).

Miód wielokwiatowy nektarowy z maliną, to połączenie kremowanego miodu wielokwiatowego (97 %)  z owocami maliny liofilizowanej (3%). 

Na jakie sposoby można spożywać miód z dodatkami liofilizowanymi?

Można delektować się nim prosto ze słoika. Zamiast dżemu świetnie smakuje na pieczywie na wafelku na naleśnikach, jako dodatek do deserów, lodów, musli, oraz jako dodatek do ciepłej (niewrzącej)  herbaty.